خبرهای ویژه

» ایران » کشور بعدی که آمریکا به آن حمله می کند مشخص شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۸

 کد خبر: 12180
 386 بازدید

کشور بعدی که آمریکا به آن حمله می کند مشخص شد

رئیس جمهور بولیوی از قصد آمریکا برای حمله به یک کشور در آینده نزدیک خبر داد. اوو مورالس گفت: دولت آمریکا قصد دارد در ونزوئلا دخالت نظامی کند و این پیش بینی بر اساس نقشه های آمریکا و تعامل دوگانه با کاراکاس شکل گرفته است. وی در اظهاراتی که پایگاه اسپوتنیک روسیه آن را نقل […]

رئیس جمهور بولیوی از قصد آمریکا برای حمله به یک کشور در آینده نزدیک خبر داد.

اوو مورالس گفت: دولت آمریکا قصد دارد در ونزوئلا دخالت نظامی کند و این پیش بینی بر اساس نقشه های آمریکا و تعامل دوگانه با کاراکاس شکل گرفته است.

وی در اظهاراتی که پایگاه اسپوتنیک روسیه آن را نقل کرد، گفت: اعمال تحریم علیه مسئولان ونزوئلا یک بازی دوگانه است و اقدام بعدی بعد از تحریم، دخالت نظامی خواهد بود.

مورالس افزود: این مساله غیرقابل قبول است و باید محکوم شود زیرا دخالت آمریکا ممکن است تبدیل به یک جنگ مسلحانه شود.

وی از این واقعیت که آمریکا ارزش های دوگانه را اجرا می کند و به بهانه نقض حقوق بشر از یک سو به اعمال تحریم می پردازند و از سوی دیگر اجازه می دهد هزاران نفر از طریق دخالت های نظامی او کشته شوند و منابع کشورها را غارت می کند به شدت انتقاد کرد.

مسئولان آمریکایی اخیرا اعلام کردند که اعمال تحریم علیه دولت ونزوئلا و شخصیت های آن را در دست بررسی دارند.

کارلوس رافائل تورتوسا سفیر ونزوئلا در روسیه هم گفت، مقامات مسکو، اقدامات تحریک آمیز آمریکا در ونزوئلا در روز برگزاری انتخابات مجلس ملی مؤسسان را به منطور به دست آوردن بهانه ای برای دخالت نظامی، محتمل می دانند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ایران , سیاسی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید