خبرهای ویژه

» موسیقی » کارگاه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۸:۲۱

 کد خبر: 63608
 4 بازدید

کارگاه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» برگزار می‌شود

به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای ماد» کارگاه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» برگزار می‌شود موسیقی ما – کارگاه سه‌روزه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» در تهران برگزار خواهد شد. محمد فلاحی پس از سال‌ها فعالیت در سطح اول موسیقی و خصوصاً حوزه میکس و مسترینگ، در هر روز این کارگاه یک مبحث را تدریس […]


به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای ماد»

کارگاه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» برگزار می‌شود

موسیقی ما – کارگاه سه‌روزه میکس و مسترینگ «محمد فلاحی» در تهران برگزار خواهد شد.

محمد فلاحی پس از سال‌ها فعالیت در سطح اول موسیقی و خصوصاً حوزه میکس و مسترینگ، در هر روز این کارگاه یک مبحث را تدریس خواهد کرد. روز اول به «مبانی و اصول میکس و مستر در نرم‌افزارهای DAW» اختصاص دارد. در روز دوم قرار است محمد فلاحی دو پروژه را از ابتدا میکس و مستر کند و در روز سوم هم پروژه‌های هیت این هنرمند آنالیز خواهد شد و جلسه پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

براساس اعلام دست‌اندرکاران این کارگاه، علاقه‌مندانی که تمایل به شرکت دارند باید از دانش اولیه میکس و مسترینگ برخوردار باشند. به تمامی هنرجویانی که در طول ۱۲ ساعت این کارگاه حضور داشته باشند، از سوی موسسه فرهنگی هنری آوای ماد گواهی رسمی پایان دوره ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان این حوزه می‌توانند طی روزهای ۳۱ تیر و اول و دوم مردادماه در این کارگاه که به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای ماد» در سالن «پارس پلاس» تهران اجرا می‌شود شرکت نمایند. ساعات برگزاری این کارگاه هر روز از ساعت ۱۲ الی ۱۶ خواهد بود. فروش بلیت‌های ورودی این برنامه هم از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه سوم تیرماه در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است.
 

منبع: 

اختصاصی سایت «موسیقی ما»لینک منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : موسیقی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید