خبرهای ویژه

» موسیقی » مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۶

 کد خبر: 62413
 11 بازدید

مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی برگزار می‌شود

با حضور فردین خلعتبری در رز جمعه -۲۱ دی ماه- مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی برگزار می‌شود موسیقی ما – مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی که در فضایی الکتروآکوستیک منتشر شده است، روز جمعه -۲۱ دی ماه- با حضور […]


با حضور فردین خلعتبری در رز جمعه -۲۱ دی ماه-

مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی برگزار می‌شود

موسیقی ما – مراسم رونمایی آلبوم «آبی دور» به آهنگسازی فریدون بهرامی و نوازندگی آتنا اشتیاقی که در فضایی الکتروآکوستیک منتشر شده است، روز جمعه -۲۱ دی ماه- با حضور خالقانِ اثر و همچنین «فردین خلعتبری» در شهر کتاب فرشته برگزار می‌شود.
 در این اثر تلاش شده است تا رنگ‌های صوتی متفاوتی از ویولون‌سل به گوش برسد. قطعه‌ی «ماسه‌ها و خارها» در این آلبوم با استفاده از مضراب تار روی ویلون‌سل بداهه‌نوازی شده است و قطعه‌ی «گره» با مضراب چوبی شبیه به مضراب عود نواخته شده است. این آلبوم حاوی هشت قطعه بنام های خاکستر، آبی دور، پرسه، ماسه ها و خارها، وارونگی، بازگشت، شاید روزی دیگر و گره است. این اثر در فاصله‌ی کوتاهی از انتشار در سایت «بیب تیونز» جزو آثار پرفروش شده است که برای موسیقی بی‌کلام اتفاق خجسته‌ای به شمار می‌رود.  میکس و مستر این کار را «کاوه عابدین» انجام داده است.

در این مراسم «فردین خلعتبری» و «امیر بهاری» به‌عنوان سخن‌ران حضور خواهند داشت. 
 لینک منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : موسیقی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید