خبرهای ویژه

» ورزشی » لو رفتن ترکیب اسپانیا برای دیدار با پرتغال

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۶:۲۶

 کد خبر: 40988
 142 بازدید

لو رفتن ترکیب اسپانیا برای دیدار با پرتغال

نشریه آ.اس با انتشار عکسی از صفحه یادداشت‌های ایه رو در تمرینات اسپانیا، مدعی شده که ترکیب لاروخا در خط حمله و خط میانی مشخص شده است. ایه رو که از روز چهارشنبه هدایت اسپانیا را برعهده گرفته، در تلاش است تیمش را برای اولین دیدار در جام جهانی مقابل پرتغال آماده کند. اسپانیا در […]


نشریه آ.اس با انتشار عکسی از صفحه یادداشت‌های ایه رو در تمرینات اسپانیا، مدعی شده که ترکیب لاروخا در خط حمله و خط میانی مشخص شده است.

ایه رو که از روز چهارشنبه هدایت اسپانیا را برعهده گرفته، در تلاش است تیمش را برای اولین دیدار در جام جهانی مقابل پرتغال آماده کند. اسپانیا در زمان حضور لوپتگی روی نیمکتش، به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی شناخته می‌شد ولی حالا حدس و گمان‌ها درباره آنها به سمتی دیگر رفته و مشخص نیست که چگونه کار خواهند کرد.

در تمرین روز گذشته، خبرنگارانی که در این تمرین حاضر بودند توانستند با شکار یادداشت‌های فرناندو ایه رو، ترکیب اسپانیا برای دیدار با پرتغال را مشخص کنند. در یادداشت‌های او، بازیکنانی که برای خط حمله و خط میانی چیده شده اند، در عکس مشخص است.

طبق این عکس، کوکه در کنار سرخیو بوسکتس، زوج خط میانی اسپانیا را تشکیل خواهند داد و اینیستا جلوتر از آنها، در کنار ایسکو و سیلوا که در گوشه ها هستند قرار خواهد گرفت. دیگو کاستا نیز مهاجم نوک لاروخا در این دیدار حساس خواهد بود. 

منبع: ورزش سهلینک منبع


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید