خبرهای ویژه

» موسیقی » علیرضا طلیسچی: جایگاه امروزم را با سختی به دست آورده‌ام

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۶

 کد خبر: 63771
 15 بازدید

علیرضا طلیسچی: جایگاه امروزم را با سختی به دست آورده‌ام

موسیقی ما – آرتین ولی‌الهی: «علیرضا طلیسچی» که از سال گذشته دوران متفاوتی در روند فعالیت‌هایش را تجربه کرده، اخیراً در برج میلاد تهران روی صحنه رفت. این هنرمند پنجمین و ششمین سانس کنسرت‌های سال ۹۸ در تهران را به همت موسسه ««نوای سپند» به مدیریت «مهدی اسفندیار» و با ارکستری به رهبری «امیربهادر دهقان» […]


موسیقی ما – آرتین ولی‌الهی: «علیرضا طلیسچی» که از سال گذشته دوران متفاوتی در روند فعالیت‌هایش را تجربه کرده، اخیراً در برج میلاد تهران روی صحنه رفت. این هنرمند پنجمین و ششمین سانس کنسرت‌های سال ۹۸ در تهران را به همت موسسه ««نوای سپند» به مدیریت «مهدی اسفندیار» و با ارکستری به رهبری «امیربهادر دهقان» برگزار کرد. او در این کنسرت گلچینی از قطعات جدید و قدیمی‌اش را برای مخاطبینش به اجرا در آورد و همچنین قطعه جدید «سخت‌گیر» را برای اولین بار در تهران خواند.

«

حامد برادران» که تنظیم و مدیریت هنری بیشتر آثار موفق علیرضا طلیسچی در یکی دو سال اخیر را بر عهده داشته، به تماشای این کنسرت نشست.

«موسیقی ما» گزارشی ویدیویی از کنسرت ۱۲ تیر ۱۳۹۸ این خواننده تهیه کرده؛ همچنین در حاشیه این کنسرت، دقایقی با علیرضا طلیسچی هم‌کلام شدیم و درباره کنسرت‌هایش با او گپ زدیم. «مرجانه گلچین» بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون نیز که به عنوان میهمان در این کنسرت حضور داشت، نظرش را درباره اجرای طلیسچی با «موسیقی ما» در میان گذاشت.

طلیسچی قرار است هشتم مردادماه بار دیگر در تهران روی صحنه برود. تمامی بلیت‌های این کنسرت حدود سه هفته پیش از کنسرت به فروش رسیده‌اند.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 لینک منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : موسیقی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید