خبرهای ویژه

» موسیقی » «حسام الدین سراج» آلبومی با آهنگسازی خود را منتشر می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۸:۴۶

 کد خبر: 62995
 12 بازدید

«حسام الدین سراج» آلبومی با آهنگسازی خود را منتشر می‌کند

با اشعاری عاشقانه «حسام الدین سراج» آلبومی با آهنگسازی خود را منتشر می‌کند موسیقی ما – «حسام‌الدین سراج» – خواننده‌ی نام‌دار موسیقی ایران- که پیش از این نیز آثاری را با آهنگ‌سازی خود به اجرا درآورده بود، در نظر دارد آلبومی را منتشر کند که تمامی قطعات آن را خود آهنگ‌سازی کرده است. این آلبوم […]


با اشعاری عاشقانه

«حسام الدین سراج» آلبومی با آهنگسازی خود را منتشر می‌کند

موسیقی ما – «حسام‌الدین سراج» – خواننده‌ی نام‌دار موسیقی ایران- که پیش از این نیز آثاری را با آهنگ‌سازی خود به اجرا درآورده بود، در نظر دارد آلبومی را منتشر کند که تمامی قطعات آن را خود آهنگ‌سازی کرده است. این آلبوم با اشعاری عاشقانه، با نام «تو مرو» در سالی که پیش‌روست، منتشر خواهد شد.

 «تو مرو» نام قطعه‌ای با آهنگ‌سازی «انوشیروان روحانی» است که نام آلبوم نیز به همین نام است و بقیه‌ی قطعات را خود «سراج» آهنگ‌سازی کرده است؛ همچنین این خواننده این روزها مشغول برگزاری تور کنسرت‌های خود در شهرهای مختلف ایران است که تا کنون در شهرهای ساری، گرگان، رشت، کیش و رفسنجان انجام شده است.

او همچنین به زودی آلبوم تصویری «ترانه‌های زمین» را با آهنگسازی «اردشیر کامکار» بر اساس موسیقی ملل، موسیقی کردی و موسیقی فارسی منتشر و بار دیگر کنسرت آن را برگزار خواهد کرد.

«حسام‌الدین سراج» آواز را در محضر محمود کریمی و محمدرضا شجریان فراگرفته و علاوه بر آواز، در برخی از آثارش آهنگ‌سازی را نیز به عهده داشته و با نواختن سنتور و سه‌تار نیز آشنایی دارد. همچنین در دانشکده هنرهای زیبا بحثی تحت عنوان شناخت هنر را تدریس می‌کند.
 لینک منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : موسیقی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید