خبرهای ویژه

» موسیقی » بهنام صفوی درگذشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۶

 کد خبر: 63344
 8 بازدید

بهنام صفوی درگذشت

دقایقی پیش در اصفهان بهنام صفوی درگذشت موسیقی ما – خواننده آلبوم «عشق من باش» دقایقی پیش در اصفهان درگذشت. به گزارش سایت «موسیقی ما»، محمدعلی صفوی پدر بهنام صفوی در گفتگو با سایت «موسیقی ما» ضمن تائید این خبر گقت: مراسم تشییع پیکر این خواننده در شاهین‌شهر اصفهان برگزار خواهد شد. رضا فوادیان، مدیر […]


دقایقی پیش در اصفهان

بهنام صفوی درگذشت

موسیقی ما – خواننده آلبوم «عشق من باش» دقایقی پیش در اصفهان درگذشت.

به گزارش سایت «موسیقی ما»، محمدعلی صفوی پدر بهنام صفوی در گفتگو با سایت «موسیقی ما» ضمن تائید این خبر گقت: مراسم تشییع پیکر این خواننده در شاهین‌شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

رضا فوادیان، مدیر برنامه‌های بهنام صفوی درباره وضعیت بیماری صفوی و علت درگذشت او گفت: بهنام از آبان پارسال و پس از عمل جراحی دومش که در آلمان توسط پرفسور سمیعی انجام شد، حال جسمانی‌اش وخیم شد و به بیمارستان احسان منتقل شد. او تا اوایل اسفند در بیمارستان بستری بود.

او سپس با همان شرایط ای سی یو به منزل منتقل شد و حدود ۲۰ روز پیش بنا به شرایط آب و هوای تهران و همچنین حضور پدر و مادرش در شاهین شهر، به اصفهان منتقل شد.

بهنام این روزها مشکل تنفسی شدیدی داشت و اکسیژن خون او هم پایین آمده بود، به همین دلیل در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد و متاسفانه یک ساعت و نیم پیش درگذشت.

مراسم تشیع بهنام صفوی روز چهارشنبه، ساعت ۱۰ صبح از مقابل درب خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود

منبع: 

اختصاصی سایت «موسیقی ما»لینک منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : موسیقی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید