خبرهای ویژه

» ایران » بازداشت فوتبالیست روسی به اتهام قتل راننده و سرقت تاکسی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۹:۵۹

 کد خبر: 61898
 56 بازدید

بازداشت فوتبالیست روسی به اتهام قتل راننده و سرقت تاکسی

یک فوتبالیست اهل جمهوری داغستان روسیه متهم به قتل یک راننده وسرقت تاکسی شد. فوتبالیست اهل داغستان متهم به قتل یک راننده تاکسی و سرقت خودروی او شد. خودروی سرقتی نیز در شهر خاساویورت توسط پلیس کشف شده است. در بیانیه کمیته تحقیقات فدرالی روسیه که تحت‌نظر دفتر ریاست‌جمهوری این کشور فعالیت می‌کند آمده است: […]


یک فوتبالیست اهل جمهوری داغستان روسیه متهم به قتل یک راننده وسرقت تاکسی شد.

فوتبالیست اهل داغستان متهم به قتل یک راننده تاکسی و سرقت خودروی او شد. خودروی سرقتی نیز در شهر خاساویورت توسط پلیس کشف شده است.

در بیانیه کمیته تحقیقات فدرالی روسیه که تحت‌نظر دفتر ریاست‌جمهوری این کشور فعالیت می‌کند آمده است: یک بازیکن فوتبال که در تیم زوزدای آستراخان تمرین می‌کرد به اتهام قتل وحشیانه یک راننده تاکسی ۷۸ ساله بازداشت شده است. تاکسی سرقتی نیز توسط فوتبالیست ۲۳ ساله در شهر محل تولد فوتبالیست یعنی خاساویورت کشف شده است. متهم با گرفتن یک تاکسی قصد داشت از شهر آستاراخان به شهر کومسومولسکی و سپس با اتوبوس راهی خاساویورت شود. وی در طول مسیر با چند ضربه چاقو راننده تاکسی را زخمی کرد. سپس بدن بی‌جانش را در یک منطقه خلوت رها کرد و با تاکسی قربانی راهی داغستان شد.

یک فوتبالیست اهل جمهوری داغستان روسیه متهم به قتل یک راننده وسرقت تاکسی شد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

فوتبالیست اهل داغستان متهم به قتل یک راننده تاکسی و سرقت خودروی او شد. خودروی سرقتی نیز در شهر خاساویورت توسط پلیس کشف شده است.

در بیانیه کمیته تحقیقات فدرالی روسیه که تحت‌نظر دفتر ریاست‌جمهوری این کشور فعالیت می‌کند آمده است: یک بازیکن فوتبال که در تیم زوزدای آستراخان تمرین می‌کرد به اتهام قتل وحشیانه یک راننده تاکسی ۷۸ ساله بازداشت شده است. تاکسی سرقتی نیز توسط فوتبالیست ۲۳ ساله در شهر محل تولد فوتبالیست یعنی خاساویورت کشف شده است. متهم با گرفتن یک تاکسی قصد داشت از شهر آستاراخان به شهر کومسومولسکی و سپس با اتوبوس راهی خاساویورت شود. وی در طول مسیر با چند ضربه چاقو راننده تاکسی را زخمی کرد. سپس بدن بی‌جانش را در یک منطقه خلوت رها کرد و با تاکسی قربانی راهی داغستان شد.لینک منبع


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : ایران
ارسال دیدگاه

تبلیغات
logo-samandehi
آمار بازدید